preloader

Witaj!

Przestronne i komfortowe studio

Studio ma powierzchnię 175 m2, dwie szatnie, łazienkę z prysznicem i recepcję, gdzie można usiąść i napić się kawy. Przed Studiem znajdują się miejsca parkingowe na dużym, bezpłatnym parkingu.

Studio posiada dwie sale treningowe. Podczas treningów na jeden sali znajduje się maksymalnie 3 trenerów. Stawiamy na swobodę, komfort i kameralność.

about
about
about

Profesjonalni trenerzy

Cały nas zespół jest profesjonalny i jednocześnie pozytywnie naładowany. W naszym Studio, gwarantujemy Ci: plan treningowy, pełną opiekę i co najważniejsze - motywację!

Każdy z naszych trenerów jest ekspertem w różnej dziedzinie. Gwarantujemy jakość i duży wachlarz usług. Od fizjoterapii, przez dietetykę, suplementację, trening oraz elektrostymulację.

Poznaj naszych trenerów

Poczuj się jak w domu

Mamy świadomość, że już przychodząc do nas wyszedłeś ze swojej strefy komfortu. Zależy nam żebyś w naszym Studio czuł się swobodnie. Panuje u nas domowa atmosfera, wszyscy jesteśmy dla siebie życzliwi. Rywalizujemy w wyzwaniach, nawiązujemy znajomości i spełniamy razem marzenia o cudownym ciele i umyśle.

Twoje dziecko może trenować razem z Tobą, zazwyczaj jest to świetna zabawa. Mamy również dziecięcy kącik, puzzle i kolorowanki oczywiście też się znajdą.

about
about

Dbamy o Twoją motywację i dobre nawyki

Edukacja

Uczymy wszystkich naszych podopiecznych: zmiany dotychczasowych nawyków żywieniowych na zdrowe, prawidłowego czucia własnego ciała, techniki wykonywanych ćwiczeń. Dzięki temu mamy pewność, że również poza naszymi murami jesteście bezpieczni i nie zrobicie sobie krzywdy.

Pasja

Nasz zespół połączyła pasja do sportu, aktywności, zdrowego trybu życia, świadomości własnego ciała. Chętnie dzielimy się tą wiedzą z innymi. Twój sukces, jest również naszym sukcesem! Satysfakcja, którą czujemy po owocnej współpracy jest czymś cudownym.

Zdrowe ciało to zdrowy duch