preloader

Witaj!

Ostatnio na naszym blogu

1 listopada 2021 • Przeczytasz w 3 min

5 sposobów na pozbycie się bólu kręgosłupa

W dzisiejszych czasach większość społeczeństwa boryka się z problemem bólu kręgosłupa. Najczęściej ból odczuwamy w okolicy szyi i odcinka lędźwiowego.

czytaj dalej
7 listopada 2021 • Przeczytasz w 3 min

Czekolada na zdrowie! 4 powody dlaczego warto ją jeść

Sięgając po nią, w głowie kotłują się myśli, czy można ją jeść czy też nie? Ile ma kalorii? Czy waga przez jeden kawałek nie poszybuje w górę? Mowa oczywiście o pysznej czekoladzie.

czytaj dalej
5 listopada 2021 • Przeczytasz w 3 min

Czy łokieć tenisisty dotyka tylko sportowców?

Czy znasz ten piekący, kłujący ból w okolicy stawu łokciowego? Przenikliwe uczucie po zewnętrznej stronie łokcia, promieniujące do ramienia lub nadgarstka? Ocieplenie bolącego stawu i osłabienie siły mięśni nadgarstka?

czytaj dalej
31 stycznia 2022 • Przeczytasz w 3 min

Jak może pomóc Ci fizjoterapeuta i kiedy powinieneś się do niego udać?

Nie czekaj aż ból zmusi Cię do wizyty u fizjoterapeuty. Nie musisz być po operacji, urazie czy wypadku. Jeśli chcesz zmniejszyć ryzyko kontuzji i urazów w przyszłości - idź do fizjoterapeuty już teraz.

czytaj dalej
10 stycznia 2021 • Przeczytasz w 3 min

Powrót do aktywności po COVID-19

Ćwiczenia fizyczne odgrywają bardzo ważną rolę zarówno w procesie rekonwalescencji u pacjentów po przebytym zakażeniu koronawirusem, jak i u osób, które były przez ostatni czas zmuszone spędzać czas w domu.

czytaj dalej
22 lutego 2022 • Przeczytasz w 3 min

Przygotuj swój rower do sezonu 2022

Cieplejsze i dłuższe dni to wizja każdego z nas pod koniec lutego. To idealna okazja, aby pomyśleć o powrocie na ścieżki rowerowe, jednak żeby po zimie wrócić, nasz rower musi być sprawny.

czytaj dalej
3 listopada 2021 • Przeczytasz w 3 min

Sprawdź czy ciebie dotyczy niedobór witaminy D!

Witaminy są potrzebne człowiekowi do prawidłowego rozwoju. Można podzielić je na dwie grupy, rozpuszczalne w wodzie i rozpuszczalne w tłuszczach. Dzisiaj pod lupę weźmiemy witaminę D.

czytaj dalej
13 grudnia 2021 • Przeczytasz w 3 min

Trening EMS - jedna sesja, milion korzyści

Trening EMS to innowacyjna metoda ćwiczeń całego ciała przy użyciu elektrostymulacji. Pozwala na budowanie kondycji, siły i utratę tkanki tłuszczowej w dużo krótszym czasie niż tradycyjne ćwiczenia.

czytaj dalej